w

Blizzard potwierdza, że Liao nadal istnieje i jest ważną postacią w Overwatch. Kim jest?

Okazuje się, że Blizzard nie zapomniał o Liao.


Michael Chu często daje co jakiś czas podpowiedzi w swoich mediach społecznościowych. Zazwyczaj były one źródłem żartów społeczności odnośnie tego, że Chu niezbyt wiele robi, a historia w żaden sposób nie porusza się do przodu.

Teraz wiemy, że pracownicy byli pochłonięci tworzeniem historii do Overwatch 2. I jak się okazuje, być może w drugiej części gry zobaczymy także Liao.

Liao w Overwatch

Jeden z graczy zapytał Michaela Chu o to, co się stało z Liao. Przypomnijmy, że ta postać była jednym z założycieli Overwatch. Jak się okazuje, nadal to ważna postać i na pewno pojawi się w przyszłości w uniwersum.

O Liao wiadomo jednak mniej, niż więcej. Jest to ostatni z założycieli Overwatch, którego nie mamy w grze. Jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci w OW. Prawdopodobnie jest typem naukowca, informatyka i ma jakiś związek z Omnikami. Ale nie jest to potwierdzona informacja. Kim jest i co się z nim stało? Ta kwestia spędza z powiek sen każdemu, kto interesuje się historią Overwatch.

Liao wiązany jest z tym plakatem, natomiast nie wiadomo tak naprawdę, jak wygląda. Być może mówimy tutaj o robocie, a może o postaci po jego lewej stronie. Nigdy do końca tego nie ustalono.