w

Blizzard przywraca do Overwatch 2 kredyty. Deweloperzy chyba już sami nie wiedzą, czego chcą

Do Overwatch 2 oficjalnie zostaną przywrócone kredyty. Deweloperzy podzielili się swoimi planami na 2. sezon OW2.


Blizzard sam chyba nie wie, czego chce. Najnowsze informacje od deweloperów to kolejne już zapewnienie, że będzie lepiej, że ponoć twórcy wiedzą, w którym kierunku chcą iść. Konkretów jednak standardowo nieco brakuje.

Wydaje się, że najważniejsza informacja dotyczy kredytów. Ktoś na górze stwierdził, że w sumie nie były takie złe. Dlatego są przywracane.

Kredyty wracają do Overwatcha

Blizzard standardowo naobiecywał, że będzie lepiej, natomiast konkrety:

W sezonie 3 przywracamy kredyty Overwatch, które wcześniej pojawiały się jako klasyczne kredyty i były nie do zdobycia w Overwatch 2. Teraz wszyscy gracze mogą zdobyć maksymalnie 1500 kredytów w ramach darmowych nagród i kolejne 500 jako nagrody premium rozsiane po całym Karnecie Bojowym 3 sezonu. Dodajemy również więcej zastosowań dla waszych kredytów, abyście mogli wybierać spośród wielu potencjalnych nagród.

Mają też być nowe sposoby na wydawanie tych kredytów. Wiele osób ma ich przecież całe mnóstwo:

„Rozumiemy, że niektórzy mają już bardzo duże salda kredytów. Aby upewnić się, że wszyscy gracze czują się nagrodzeni za czas spędzony na grze, szukamy dodatkowych sposobów na wykorzystanie kredytów w przyszłości.”

https://overwatch.blizzard.com/pl-pl/news/23910163/

3 sezon na pewno będzie kolejną weryfikacją słów Blizzarda, który ma przebłyski, ale z każdym takim przebłyskiem pojawiają się też nowe wątpliwości.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch