w

Buff McCree jest przygotowaniem do wprowadzenia nowej postaci do Overwatch? Czyżby Echo?

Gracze mają niesamowicie ciekawą teorię odnośnie tego, dlaczego McCree został zbuffowany.


Ostatnia aktualizacja na PST (Publiczny Serwer Testowy) w znacznym stopniu zbuffowała McCree, który teraz może chociażby wykonać pełny obrót o 360 stopni podczas używania swojej umiejętności specjalnej.

Gracze podejrzewają, że nie były to przypadkowe wzmocnienia, a są przygotowaniem do wyjścia nowej postaci.

Echo już teraz?

Wiemy, że w tym tygodniu pojawi się „Developer Update”, film od twórców, w którym ujawnią swoje najbliższe plany i podzielą się przemyśleniami.Jak zauważa użytkownik Reddita o nicku „gmarkerbo”, być może otrzymamy zwiastun nowego bohatera.

Faktycznie miałoby to sens. Szczególnie, gdy pod uwagę weźmiemy Echo, którą łączy z McCree większa więź.

Coś, jak przy Anie i Reinhardcie. Gdyby Rein był naprawdę słabym wyborem, nikt też nie grałby Aną. Robili tak wcześniej przed wprowadzeniem Moiry. Wtedy pojawiły się buffy Mei i Żniwiarza.

Jak uważa „gmarkerbo”, Echo będzie naprawdę mocna, a McCree ma ją kontrować. Jak czytamy, Blizzard miałby niechętnie podchodzić do osłabiania Echo, dlatego buffują McCree, by nadal był grywalny.

O ile rzeczywiście może mieć to sens, o tyle tak naprawdę w tym momencie jest to jedynie teoria. Blizzard w żadnym momencie nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że już w tym tygodniu poznamy nowego bohatera. Wiadomo jednak, że Echo ma wejść do Overwatch.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch