w

Czy da się mieć karnet bojowy do Overwatch 2 za darmo? Będzie się dało, ale Blizzard czeka ze szczegółami

Czy na ten moment jest sposób, by zdobyć karnet bojowy do Overwatch 2 za darmo? Nie. Czy będzie taka możliwość? Tak.


Obecnie w Overwatch 2 nie ma czegoś takiego, jak darmowy karnet bojowy premium. Za każdym razem trzeba wydać mniej lub więcej, by zdobyć płatną wersję karnetu. Nie ma możliwości, by magicznym sposobem odblokować go za friko.

Nie oznacza to jednak, że nie będzie takiej opcji. Blizzard nie podał niestety jeszcze konkretnych szczegółów, a jedynie rzucił ogólnikiem. Trzeba więc niestety czekać. Wiadomo natomiast, co można robić w tym momencie, by „budować” sobie już podstawy pod darmowy karnet.

Darmowy karnet w przyszłości

Oczywiście można kupić karnet, potem zdobywać walutę i mieć ten karnet za jakiś czas w teorii za darmo. Niestety tylko w teorii, obecnie w pierwszym sezonie nie ma szans na to, by nie wydając ani złotówki, mieć płatny karnet.

To się może zmienić. Świadczy o tym to, co Blizzard sam napisał jakiś czas temu na oficjalnej stronie w sekcji poświęconej pochwałom. Jak czytamy:

Naszym celem jest, aby gracze dążyli do wywierania pozytywnego wpływu na naszą społeczność i dostrzegali korzyści z tego płynące, dlatego planujemy przyznawać Karnety Bojowe graczom z wysokim poziomem pochwał, aby okazać nasze uznanie!

Źródło: https://overwatch.blizzard.com/pl-pl/news/23857517/matryca-obronna-aktywna-uczciwa-i-pozytywna-rozgrywka-w-overwatch-2/

Z tego wprost wynika, że osoby mające wystarczającą ilość pochwał dostaną karnet bojowy za darmo w ramach podziękowania. Tylko że nie ma na ten moment żadnych szczegółów na ten temat. To obecnie plany i nie wiadomo nawet, czy zostaną one zrealizowane. Trzeba więc do tego podchodzić z pewnym dystansem. Trochę to przypomina system honoru w League of Legends i darmowego skina.

Karnet można w tym momencie nabyć na różne sposoby. Zakupić jego podstawową wersję, Pakiet Posterunku etc. Wszystko to jednak wiąże się z wydaniem prawdziwych pieniędzy.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch