w

Data premiery Overwatch 2 ujawniona przez oficjalne konto Playstation?

Blizzard INC

Oficjalne konto na Twitterze PlayStation Brazylia przypadkowo ujawniło datę premiery Overwatcha 2.


Wszyscy z zapartym tchem czekamy na jakiekolwiek informacje odnośnie premiery Overwatch 2. Wiele osób spekulowało, że oficjalną zapowiedź z datą otrzymamy na BlizzConie 2020. Tymczasem brazylijskie konto Playstation albo zaliczyło ogromną wpadkę, albo po prostu się pomyliło.

Kiedy dostaniemy nowego Overwatcha?

Na oficjalnym profilu PlayStation Brazylia na Twitterze, pojawił się bardzo ciekawy post, który został od razu wychwycony przez graczy. Po przetłumaczeniu przez jedną z funkcji twittera i poprawieniu gramatyki możemy odszyfrować taką informację:

2020 będzie rokiem, w którym Overwatch 2 pojawi się na PS4

Ponieważ prawdopodobnie zauważono wpadkę, wpis szybko zniknął, ale na całe szczęście mamy zrzut ekranu:

Link umieszczony prowadzi nas do napisanego w języku brazylijskim artykułu na temat Overwatcha 2 z 29 listopada 2019.

Jak widać, ustalono już szeroką ramę czasową, ponieważ przed nami jeszcze cały rok. Natomiast możemy stwierdzić, że jeżeli informacja jest prawdziwa, będzie to jednak druga połowa roku, być może nawet późna jesień, czy początek zimy. Okolice BlizzConu w każdym razie.

ZOBACZ – Ta mapa zabierze graczy Overwatch do stolicy Filipin

Nieważne jednak jak bardzo fani chcą zobaczyć kolejną odsłonę przygód bohaterów Blizzarda, lepiej aby deweloper dopracował swój tytuł i nie śpieszył się z jego wydawaniem. Póki co zachowanie niebieskich wskazuje, że jeszcze są nie znają po prostu daty i nie chcą podawać nawet ram czasowych.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch