w

Dostęp do bety Overwatch 2 nie będzie natychmiastowy. Od 20:00 będzie trzeba poczekać

Blizzard standardowo trochę namieszał w komunikacji. Wygląda na to, że dostęp do bety nie nastąpi równo o godzinie 20:00, a przynajmniej kilka minut później.


Komunikacja Blizzarda jest jasna – o godzinie 20:00 rozpocznie się przydzielanie dostępów do bety Overwatch 2 dla osób, które zapisały się do testów poprzez oficjalną stronę. Cały myk w tym, że 20:00 nie jest startem bety.

Beta wystartuje zapewne chwilę później, szczególnie że system przyznający dostępy ma nie działać w sposób natychmiastowy. Oznacza to, że trzeba będzie chwilę poczekać na to, aż wszystko zacznie poprawnie działać.

Start bety Overwatch 2 po 20:00

Maila z informacją o dostępie możecie dostać nawet po 20:00 i to w przypadku, gdy załapiecie się do pierwszej fali zaproszeń. Warto więc o tej 20:00 mieć odpalonego maila i tak go zostawić gdzieś na widoku.

Do tego należy doliczyć spodziewane problemy z serwerami. Blizzard nadal po wielu latach ma jakieś niesamowite problemy z obsłużeniem kilkudziesięciu tysięcy osób, które próbują dostać się na event, więc na betę zapewne będzie powtórka z rozrywki.

Jak już dostaniecie się do klienta, to należy wybrać “Overwatch 2 – techniczna beta” z menu Battle.net. Będzie to dostępne po zalogowaniu i przejściu do Overwatch. Zwróćcie uwagę na lewy dolny róg i “wersję gry”.

A jutro, czyli 27 kwietnia, od godziny 19:00 czasu polskiego zyskacie 100% szansę na dostanie się do bety. Wystarczy po prostu oglądać dowolny stream z OW, który ma uruchomione dropy. Najłatwiej oglądać oficjalny kanał, na którym o godzinie 20:00 rozpoczną się wywiady etc. Wtedy na pewno będziecie mieć pewność, że oglądacie coś, za co dostaniecie dostęp. Warto wspomnieć, że streamy w kategorii Overwatch 2 mają nie dawać dostępów.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch