w

Ci gracze Overwatch 2 uważają, że Paladins skopiowało Rammatrę. Czyli nadal wszystko po staremu

Reklama

Trochę taki powrót do przeszłości, ale faktycznie jeden z wpisów o Overwatch 2 wybił się na tle wszystkich innych.


Overwatch od zawsze był porównywany z Paladins i trudno się temu dziwić. Wielokrotnie społeczności różnych gier sieciowych oskarżały się wzajemnie o to, że jakaś produkcja skopiowała czy to sam wygląd jakiejś postaci, czy umiejętności.

I co zabawne, deweloperzy tych gier praktycznie nigdy nie mają z tym problemu. Ba, nawet przyznawali, że lubią grać w jakiś tytuł i czerpać z niego inspiracje. Wiadomo jednak, że gracze mają na to inny pogląd.

Overwatch 2 i Paladins

Reklama

Tym razem poszło o Rammatrę i Nyx. Użytkownik Twittera o nicku „tessuals” wskazał, że umiejętności tych dwóch postaci są bardzo podobne. Film szybko zyskał miano virala, obejrzano go już ponad 400 tysięcy razy.

Video

Niektórzy mówią, że to wprost skopiowanie pomysłów, inni komentują, że sposób gry tymi postaciami jest kompletnie inny. Jeszcze kolejni kwitują, że przecież to oczywiste, iż tak podobne gry biorą od siebie pomysły.

To jeden z wielu sporów, które naturalnie nic nie wnoszą i niczego nie zmienią. Gracze Paladins będą wiedzieć swoje, gracze Overwatch 2 swoje, a część będzie świetnie się bawić, grając w obie produkcje.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch