w

Gracze wkurzeni, że nie dostają eventowych skrzynek za blokadę ról

Okazuje się, że gracze za blokadę ról nie otrzymują eventowych skrzynek.


Za korzystanie z blokady ról otrzymujemy nagrody w postaci skrzynek. Wszyscy spodziewali się, że wraz z eventem skrzynki te zostaną zmienione na wersje eventową.

Tymczasem gracze dalej otrzymują zwykłe skrzynki.

Skrzynki dalej są normalne

Za granie najmniej popularną rolą dostajemy skrzynki. Gracze dość mocno manifestują swoje niezadowolenie w związku z brakiem zmiany skrzynek na te eventowe. Na oficjalnym forum powstało wiele tematów tego typu, podobnie na facebookowych grupach.

Wiele osób podejrzewało, że jest to błąd i zostanie to naprawione. Wygląda jednak na to, że jest to celowe działanie. Jak wskazuje WyomingMyst, może to być wprowadzone w celu ograniczenia farmienia sezonowych przedmiotów i przestaniu grania po evencie.

Rozwiązanie to mocno zdenerwowało samych graczy, którzy trochę nie rozumieją idei, jaka przyświeca obecnie Blizzardowi. Z jednej strony nie chcą, by gracze uznawali eventy za coś specjalnego. Z drugiej zależy im na uczestniczeniu w nich.

Możliwe, że Jeff Kaplan wypowie się w tej sprawie i zostanie to zmienione. Wczoraj Blizzard przytaknął graczom na sugestię zmian celownika Ashe. Być może w tym wypadku będzie tak samo.