w

Ile będzie trwać beta Overwatch 2? Blizzard podpowiada, czego należy się spodziewać po jej długości

Beta Overwatch 2 zaczyna się już jutro – 26 kwietnia 2022 roku. Nadal jednak nie wiadomo, o której Blizzard przyzna dostępy.


Teoretycznie odnośnie bety Overwatch 2 wiadomo już wszystko. W praktyce jednak wszyscy są ciekawi, kiedy otrzymają dostęp do nowej części gry. Niestety, Blizzard nie przekazał jeszcze takich informacji, przynajmniej nie w oficjalny sposób.

Gracze próbują także ustalić, ile będzie trwało całe to testowanie. Tutaj już pojawiła się wypowiedź jednego z pracowników, który, choć nie podał dokładnych dat, to da się zrozumieć, jak długa będzie beta OW2.

Do kiedy potrwa beta Overwatch 2?

Andy B, czyli osoba odpowiedzialna ostatnio za komunikację z graczami, ujawnił, że beta potrwa “dłużej, niż weekend”. Można więc podejrzewać, że mowa tutaj o kilku dniach, a nie tygodniach ani miesiącach.

Klip: https://www.twitch.tv/flats

Na pewno zaproszenia już oficjalnie zostaną dostarczone jutro. Warto tutaj wspomnieć, że nie wszystkie dostępy będą przyznawane jednocześnie. Blizzard sam pisze, że w razie potrzeby zwiększy pulę graczy – wszystko bowiem zależy od stabilności serwerów, matchmakingu i potrzeb w testowaniu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch