Nasza postać porusza się szybciej, im dłużej biegniemy! Nowy warsztatowy tryb w Overwatch!


BLIZZARD ENTERTAINMENT

Było już trochę tych wyścigowych trybów tworzonych w warsztacie, natomiast ten jest chyba obecnie najlepszy.


DarwinStreams pokusił się stworzenie swojego własnego trybu z wyścigami. Nie są to takie zwyczajne wyścigi. Co prawda nie ma tutaj powerupów, nie ma uprzykrzania życia przeciwnikom za pomocą różnych umiejętności, natomiast prostota pomysłu jest genialna.

Im dłużej biegniesz, tym szybciej

Cała zabawa polega na osiągnięciu jak największej prędkości i tym samym wyprzedzeniu przeciwników. Pierwszy gracz, który osiągnie 15 punktów wygrywa.

  • Kod trybu: CGKAS

Wygląda to naprawdę fajnie i rzeczywiście może być to jeden z trybów, jaki zostanie przeniesiony do Salonu Gier.

Salon gier wkrótce wzbogadzi się o nowe tryby

Wiemy z informacji od twórców, że Blizzard będzie stopniowo wspierał kolejne pomysły z warsztatu i przenosił je do normalnego Salonu Gier. DarwinStreams jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób tworzącą różne modyfikacje za pomocą warsztatu i wiemy, że zna się dobrze z developerami. To prawdopodobnie jego tryby zostaną przeniesione w pierwszej kolejności.


Komentarze
Zaloguj się, aby skomentować
najnowszy najstarszy oceniany
Sorevin
Gość
Sorevin

A ja mam nadzieję, że nie przeniosą bo chcę mieć jeszcze możliwość zdobywania skrzynek z salonu bez ryzyka dostania epilepsji. Jak ktoś chce sobie w to grać w warsztacie to proszę bardzo, ale wstawienie do oficjalnej gry efektu rozmytego ekranu, z modelem trzęsącego się jak galareta Żołnierza byłoby po prostu kpiną.

xQc
Gość
xQc

Sounds fun


Loading Disqus Comments ...