w

Jak odebrać darmowego Overwatch i 200 żetonów ligowych? Kolejny giveaway drużyny OWL

Kolejna taka akcja, w ramach której można zdobyć Overwatch za darmo.


Przeceny Overwatch to już zupełna normalność. Duże giveaway’e na wersję Origin’s Edition to już jednak rzadkość. Teraz teoretycznie każdy może zgłosić się do “konkursu” organizowanego przez drużynę Overwatch League.

Trudno powiedzieć, ile kopii zostanie rozdanych, ale tego typu “event” ma miejsce już kolejny raz, a poprzednio nawet Polacy się załapali.

Jak zdobyć Overwatch za darmo?

Oprócz samego Overwatcha, gracze dostaną również 200 żetonów ligowych. Można się więc spodziewać, że odbiorą to osoby, które po prostu polują na konto specjalnie pod swojego smurfa.

Co trzeba zrobić? Wystarczy przejść pod ten link i wypełnić formularz. Giveaway przeznaczony jest dla osób z Kanady, ale każdy może wpisać kanadyjskie dane, przynajmniej tak to działało poprzednim razem.

Kod powinien zostać wysłany do 12 dni roboczych, natomiast trudno powiedzieć, ile osób już teraz z tego skorzystało i czy cokolwiek jeszcze pozostało do rozdania. Próbować jak najbardziej warto, tym bardziej że chodzi o wersję gry z dodatkowymi przedmiotami kosmetycznymi.