w

Jak zdobyć nową skórkę do Reinhardta z Overwatch i złote skrzynki w ramach BlizzConline 2021?

Blizzard zaczął oficjalnie informować o BlizzConline, w związku z czym w sprzedaży pojawiły się specjalne pakiety.


Blizzard przerywa ciszę i zapowiada “Kolekcję Jubileuszową”. Są to trzy różne pakiety, oferujące różnego rodzaju bonusy do gier studia. Ceny są dość wysokie, zaczynają się od 19.99 euro, czyli około 90 złotych.

Gracze mogą wybierać spośród niezbędnego, heroicznego i epickiego pakietu. Jeżeli chodzi o Overwatch, to na pewno warto się zastanowić nad pakietem heroicznym.

Nowa skórka Reinhardta i skrzynki

W pakiecie za 19 euro gracze dostaną 5 zwykłych skrzynek z łupami. W pakiecie heroicznym robi się ciekawiej. W jego składzie znajdzie się nowa skórka do Reinhardta.

Wydanie 59 euro gwarantuje również złote skrzynki. Przypomnijmy, że jest to specjalny rodzaj lootboxów, które gwarantują przynajmniej jeden przedmiot legendarny.

Czasu na zakup pakietów jest aż za dużo. Każdy może je nabyć do 15 września 2021. Warto także wspomnieć o tym, że oficjalnie potwierdzono godzinę rozpoczęcia się BlizzConline, ma to być 23:00 czasu polskiego.

  • Dzień 1 rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego w piątek 19 lutego od segmentu otwierającego, w którym po raz pierwszy zobaczycie najnowszą zawartość do gier naszego autorstwa. Przez następne 3 godziny będzie można wybrać jeden z 6 różnych kanałów tematycznych, dzięki czemu sami zdecydujecie, czy chcecie spróbować wszystkiego po trochu, czy też zagłębić się w gry, które was najbardziej interesują.
  • Dzień 2 rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego w sobotę 20 lutego i ponownie dostępnych będzie wiele kanałów aż do zakończenia zabawy. Przez cały dzień będziemy prezentować globalną społeczność Blizzarda, w tym zwycięzców konkursów społecznościowych i ich niezwykłe prace.

Najciekawszy oczywiście będzie pierwszy dzień, czyli 19 lutego 2021. Główna część z nowościami ma trwać dobre 3 godziny.