w

Jedna z najlepszych serii w nowym trybie Gun Game w Overwatch?

Reklama

Warsztat umożliwił graczom tworzenie niesamowitych trybów. A zagrania w nich mogą robić wrażenie.

Reklama

Wraz z aktualizacją 1.36 do Overwatch wprowadzono Warsztat – narzędzie, a w zasadzie zestaw narzędzi pozwalających na „programowanie” wewnątrz gry.

Warsztat umożliwił tworzenie swoich własnych trybów, zmiany umiejętności postaci, czy wprowadzanie własnego balansu do rozgrywki.

GUN GAME OKAZAŁ SIĘ STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ

Gun Game jednym z najlepszych trybów

Gun Game to tryb, który został wprowadzony „oficjalnie„. Widnieje w normalnej rotacji trybów Salonu Gier. Nic dziwnego, że w regionach EU/NA jest wśród 5 najpopularniejszych trybów.

Zabawa w nim jest naprawdę świetna i jest wariacją tego, co znamy chociażby z CS:GO, czy Call of Duty. Po likwidacji przeciwnika przełączamy się na kolejną broń, co w przypadku Overwatch wiąże się również ze zmianą postaci.

Dzisiaj jednak o jednym z lepszych zagrań z tego trybu, jakie się pojawiły.

Doskonała seria

W Gun Game nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, jak kilka likwidacji z rzędu i szybka zmiana na kolejnych bohaterów. Użytkownik reddita o nicku nam_rorrim wstawił swoje nagranie, które podbiło subreddit OW.

 

Po czymś takim naprawdę ciężko się nie uśmiechnąć. Tryb rzeczywiście odniósł spory sukces i nawet, gdy nie ma go w rotacji w Salonie Gier, to nadal wiele osób go poszukuje.

Dajcie znać, czy zdarzają Wam się takie serie!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch