Jeff Kaplan zapowiedział Overwatch na telefony i tablety?

Overwatch

Reklama

Wygląda na to, że Jeff Kaplan w jakiś sposób dał sygnał, że Overwatch jednak pojawi się na urządzeniach mobilnych.

Reklama

Overwatch na Nintendo Switch zostało bardzo miło przyjęte. Mimo ograniczeń sprzętowych, gracze chwalą sobie przeniesioną wersję gry.

Tymczasem redakcja Blizzplanet.com wychwyciła, że Jeff Kaplan podczas streamu wyciągnął pewien prezent, który może być podpowiedzią odnośnie kolejnych wydań Overwatch.

Overwatch faktycznie na telefonach i tabletach?

W tym roku Blizzard postanowił wrócić do korzeni. W efekcie na Twitchu zobaczyliśmy specjalny, kilkugodzinny stream, podczas którego dyrektor Overwatch wykonywał wiele różnych czynności. Okazuje się, że chwilę przed czwartą godziną, Jeff Kaplan wyciągnął tajemniczy prezent.

Po rozpakowaniu okazało się, że jest to tablet. Niestety nie wiadomo, czy mówimy tutaj o iPadzie, czy czymś na Androidzie. Te plecki jednak często są używane na sprzęcie Apple.

Reklama

Po chwili pojawiło nam się nałożone wideo z podziękowaniami za bycie częścią społeczności. Całkiem przyjemny gest.

Jak obstawiają gracze, może to być początek zapowiedzi Overwatch na urządzeniach mobilnych. Zupełnie, jak ARG Sombry – zaczyna się niewinnie, niby przypadkowo, niby bez większych oznak, ale faktycznie może coś być na rzeczy.

Trudno powiedzieć, kiedy OW miałoby wejść na Androida i iOS, natomiast Blizzard wielokrotnie wypowiadał się, że zdecydowanie chciałby pójść w tym kierunku.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej