w

Kolejna postać w Overwatch 2 może być wyłączona. Przez ten błąd jest obecnie OP

Gracze informują, że po ostatniej aktualizacji jedna z postaci cierpi na bardzo duży błąd, który robi z niej OP bohaterkę.


Blizzard ma kolejny dość trudny orzech do zgryzienia. Kolejna postać ma na tyle poważny błąd, że kwalifikuje się do wyłączenia. Trudno sobie bowiem wyobrazić, że teraz przez kilka tygodni będzie trzeba grać przeciwko takiej Smudze.

Zaskakujące, że Blizzard tak się ociąga w kwestii naprawy postaci. W innych produkcjach postacie są naprawiane bugfixami, a tylko w ostateczności wyłączane. Podobnie z przedmiotami kosmetycznymi.

Smuga zostanie wyłączona?

W Overwatch 2 jest inaczej. Każdy błąd to potencjalne wyłączenie postaci. W przypadku Smugi chodzi o brak zmniejszających się obrażeń po pokonaniu przez pociski określonego dystansu. Oznacza to tyle, że na dalekim dystansie zadacie tyle samo obrażeń, co na bliskim.

Teraz pytanie, czy Smuga zostanie wyłączona, czy może przez jakiś czas będzie uchodziła za OP. Jest jeszcze opcja hotfixów, natomiast Blizzard z jakiegoś powodu (być może ograniczeń technicznych) tego nie stosuje.

Nie jest to przecież coś, co wymaga jakiejś niesamowitej naprawy. Najgorzej, że obecnie jest to bardzo mocno wykorzystywane.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch