w

Leaker ujawnia, że Overwatch 2 powstaje bardzo powoli i jest jeszcze daleko od wydania

Jedna z osób, która często ujawniała informacje o przyszłości Overwatch wspomniała, co obecnie wiadomo o drugiej części gry.


W świecie Overwatch nie ma zbyt wielu leakerów. Najbardziej znanym jest Metro, który w przeszłości trafnie przewidział kilka rzeczy. Warto jednak wspomnieć, że zdarzało mu się również pomylić.

Teraz podczas jednej z transmisji na Twitchu, streamer wspomniał co obecnie wie o Overwatch 2 i procesie jego tworzenia. Jest dobra i zła wiadomość.

Blizzard tworzy Overwatch 2 bardzo powoli, co na BlizzConline?

Widomości od Metro są w sumie dwie. Jeden z widzów zadał na czacie proste pytanie:

“Hej Metro, jakieś nowe przemyślenia na temat wydania OW2?”

Streamer wspomniał, że według tego, co słyszał, Blizzard tworzy Overwatch 2 bardzo powoli i gra jest daleko od swojego wydania. Oprócz tego Metro ujawnił, że na BlizzConline daniem głównym dla graczy Overwatch ma być prezentacja nowych bohaterów. Jednocześnie słyszymy, że na pewno nie wyjdzie żadna postać do “Overwatch 1”.

Czy warto w to wierzyć? Metro miał kilka bardzo celnych przecieków, które rzeczywiście się sprawdzały. Bardzo możliwe, że rzeczywiście ma kontakt z kimś, kto pracuje w Blizzardzie, ewentualnie w firmie współpracującej ze studiem.

Powolny proces tworzenia nie oznacza, że na OW2 będzie trzeba czekać kolejny rok, ale trzeba się na to przygotować. Gdy wszyscy w Polsce są przekonani, że beta ruszy po BlizConline, na świecie praktycznie nikt tego nie przewiduje.