w

Niepotwierdzone przecieki o Overwatch 2: Nie będzie bety, nowy support z Helix i więcej

Reklama

Zgodnie z przewidywanymi sieci pojawiły się pierwsze niepotwierdzone przecieki o Overwatch 2.

Reklama

W skrócie:

  • W sieci pojawiły się nowe, niepotwierdzone przecieki
  • Według nich nie będzie bety Overwatch 2
  • Nowa postać będzie z Helix z umiejętnością latania
  • Nowy cinematic ma dotyczyć Fary
  • Żadnych nowych postaci do 2022 roku

Jak zawsze przed BlizzConem pojawiają się przecieki. Oczywiście jak zawsze należy podchodzić do nich z dystansem, nie są to bowiem informacje potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Kolejne dni zapewne będą obfitować w tego typu wiadomości.

Pierwszy przeciek ma ujawniać kilka znaczących rzeczy, z czego najważniejszą wydaje się informacja o braku bety.

Przeciek o Overwatch 2

Informacji z tego konkretnego przecieku jest w sumie kilka. Po pierwsze, nowy film animowany ma dotyczyć Fary i organizacji Helix. Nowa postać do Overwatch 2 ma być właśnie z Helix. Przypomnijmy, czym w ogóle jest ta organizacja fabularnie:

„W obecnej erze Helix służy jako zamiennik Overwatch. Choć oficjalnie są siłami pokojowymi, grupa czasami lekceważyła konsekwencje swoich działań.”

Przeciek mówi także o tym, że nie będzie żadnych nowych postaci do podstawowego Overwatch do 2022 roku i raczej nie jest to zaskoczeniem. Echo miała być ostatnia przed OW2 i to można było powiedzieć bez przecieków.

Najważniejszy jest tutaj brak bety, ponoć jej zupełnie nie będzie – wydaje się to mało prawdopodobne, natomiast kto wie, co planuje Blizzard. Może wszystkich zaskoczy?

Dodatkowo Sojourn ma posiadać karabin plazmowy, natomiast bohater z Helix nie tylko będzie supportem, ale także dostanie umiejętność latania.

To wszystko jedynie niepotwierdzone przecieki, w które obecnie trudno uwierzyć. Warto jednak pamiętać, że dokładnie tak samo było w przypadku Overwatch 2. Wiele osób wręcz śmiało się z tych doniesień, by finalnie przekonywać, że „oni wiedzieli”.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch