w

Nowa skórka dla Łaski z Overwatch ujanwiona. To nią zachwycał się Jeff Kaplan

To już czwarta skórka do Overwatch, jaka pojawi się do zdobycia podczas Rocznicy 2020.


Nadchodzący do Overwatch event będzie wyjątkowy. Każda Rocznica to przywrócenie wszystkich dotychczasowych trybów gry i przedmiotów kosmetycznych. Oznacza to tyle, że do zdobycia i do ogrania jest naprawdę sporo rzeczy.

Najciekawsze zawsze są jednak nowe przedmioty, a te do tej pory są jednymi z lepszych, jakie projektował Blizzard.

Nowa skórka do Łaski

Do tej pory poznaliśmy trzy skórki. Do Ashe, do Żniwiarza oraz Zenyatty. Tej ostatniej nie było w przecieku. Zgodnie z przewidywaniami, czwartą ujawnioną skórką jest “Dragoon Mercy”. Jeff Kaplan wypowiadał się o niej już wcześniej i według jego słów, gracze mieli pokochać nowego skina do Łaski. Czy rzeczywiście tak będzie?

Według przecieków to może być tylko jedna z dostępnych skórek Łaski na Rocznicę 2020. Przypomnijmy, że Blizzard zaliczył kilka wpadek, a jedną z nich miało być opublikowanie materiału na Youtube z zapowiedzią Rocznicy.

Widoczna tam była skórka “Goździk Łaska”. Przypomnijmy, że można było ją odblokować tylko za prawdziwe pieniądze w ramach akcji charytatywnej. Według niepotwierdzonych informacji, będzie to można zrobić znowu i to nie za pieniądze, a korzystając ze szczęścia w otwieraniu eventowych skrzynek.

Wszystkie nowe przedmioty wejdą do gry już niedługo, bo 19 maja. Choć eventy zaczynają się o godzinie 20:00, to Rocznice zazwyczaj uruchamiane są nieco wcześniej. Jeżeli nie chcecie mieć problemów ze zbyt długim pobieraniem, to warto włączyć Overwatch dzień wcześniej i pobrać wszystkie eventowe pliki. Wówczas we wtorek zostanie Wam tylko kilkaset MB do ściągnięcia.