w

Nowy skin do Bastiona czyni go niegrywalnym? Gracze narzekają!

Nowe animacje skórki LEGO Bastion mocno utrudniają grę!


Najnowsza skórka LEGO Bastion mocno podekscytowała wielu graczy. Nikt nie spodziewał się, że będzie przeszkadzać nam w grze!

LEGO Bastion

Ten świetny crossover wzbudził sympatię i ucieszył wielu graczy. Sama skórka prezentuje się ładnie i idealnie pasuje do Bastiona! Pomimo tego, że skórka wygląda świetnie, gracze wyrazili malutkie obawy dotyczące jej efektów specjalnych!

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Streamer i zaraz main Bastiona, Kolorblind był jednym z pierwszych osób, które wspomniały o dużym problemie ze skórką. Okazało się, że błysk podczas strzałów rozprasza i zmniejsza pole widzenia!

Pokazał On na swoim streamie, w czym jest problem i zirytował się faktem, że poświęcił masę godzin na zdobycie skórki, którą nawet nie pogra!

Podczas gdy błysk podczas strzału dodaje trochę realizmu, to jednak w grach FPS nie za bardzo się przydaje. Utrudnia On widzenie wokół celownika, a to sprowadza się do pogorszenia naszego aima.

Lego Bastion aktualnie posiada najwyraźniejszy efekt błysku, inne skórki również posiadają, ale jest go znacząco mniej.

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Overwatch ma już wiele problemów związanych z efektami wizualnymi, które sprawiają, że gra jest trudna do grania, jak i oglądania. Każdy nowy wydany bohater wnosi sporo nowych efektów, o które należy się martwić. Jest to spory kłopot dla graczy z daltonizmem czy epilepsją.

Skórkę możecie zdobyć do 30 września, więc macie jeszcze sporo czasu!

Blizzard nie odniósł się do problemu, ale jeżeli to zrobi, z pewnością Was poinformujemy!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch