w

Nowy skin Łaski wzorowany na filmach dla dorosłych z Overwatch

Wygląda na to, że nowy skin Łaski jest wzorowany na tym, co zrobiła społeczność.


Postacie z Overwatch często są wykorzystywane w filmach 18+. Społeczność na tym polu jest niesamowicie kreatywna. W przeszłości wielokrotnie Overwatch był w topowych wyszukiwaniach, jeżeli chodzi o filmy dla dorosłych.

Teraz jednak wytrawnym widzom rzucił się w oczy jeden szczegół. Około 7 miesięcy temu stworzono wygląd Łaski specjalnie pod filmy 18+. Teraz został on niemalże odtworzony w nowej skórce.

Nowa Łaska to Łaska z filmów dla dorosłych?

Temat wymagał naprawdę dziwnego reserachu, ale faktycznie. Wygląd Łaski pokrywa się praktycznie 1:1. Jako pierwsza zwróciła na to uwagę Naeri, znana użytkowniczka Twittera.

Faktycznie widać tu spore podobieństwo, tylko czy jest możliwość pokazania inaczej pani doktor? Można się tu kłócić, że bransoletka jest z innej strony i ma inny kolor, brakuje plakietki etc. Z drugiej strony mamy tu podobne okulary,czy przyrząd do badań.

Prawdy zapewne się nie dowiemy, natomiast stanowi to fajną ciekawostkę. Nie szukajcie całej sceny, nie warto.

Wyzwanie Łaski

Obecnie skórkę Łaski można dorwać w specjalnym wyzwaniu. To nowość, która trafiła do Overwatch jakiś czas temu. Gracze muszą wygrać określoną ilość meczów, by finalnie zdobyć skina.

To zdecydowanie miły dodatek do Overwatch, który nieco urozmaica oczekiwanie na Overwatch 2.