w

O wiele lepszy wygląd Hanzo zaprojektowany przez osobę, która chce pracować w Blizzardzie

Jak może wyglądać Hanzo w drugiej części Overwatch? A no tak, że nawet gdyby miał swoją strzałę rozpryskową, to nadal byłby lubiany.


Blizzard w związku z wprowadzeniem Overwatch 2 zmieni wygląd wszystkich bohaterów. Zostanie on unowocześniony i dostosowany do ogólnego, nowego stylu gry. Teraz, jeszcze zanim poznamy oficjalny wygląd Hanzo, gracze przedstawiają swoją propozycję.

Nowy wygląd Hanzo

Użytkownik Reddita o nicku “Salvatore_Tabbi_Art” stworzył propozycję zmiany wyglądu Hanzo. Wiele osób uznało, że jest to jeden z lepszych, jak nie najlepszy “skin” do tego bohatera. Trudno się nie zgodzić.

Bohaterowi przybyło nieco lat, ale też i stylu. Projekt jest niesamowicie szczegółowy i obejmuje zmianę nie tylko skórki postaci, ale także łuku, czy strzał.

Blizzard nie pokazał jeszcze wyglądu wszystkich postaci, a jedynie tych, które zostały użyte przy zapowiedziach. Teraz jednak artyści muszą się nieźle postarać, by sprostać oczekiwaniom narzuconym przez “Salvatore_Tabbi_Art”. Co ciekawe, użytkownik zgłosił się do rekrutacji Blizzarda, jednak nie dostał żadnej odpowiedzi. A szkoda.

Nadal nie wiadomo, kiedy zostanie ogłoszona beta i premiera Overwatch 2. Większej ilości informacji na temat drugiej części mieliśmy usłyszeć podczas BlizzConu 2020. W obecnej sytuacji nie wiadomo jednak, czy w ogóle się odbędzie.