w

Overwatch 2 miał wyjść w tym roku, ale beta wystartuje na początku 2021 razem z BlizzConem?

Nowy przeciek ujawnia, że Overwatch 2 pojawi się w okolicy BlizzConu 2021.


Metro, znany członek społeczności Overwatch informuje, że według niego beta OW2 rozpocznie się wraz z BlizzConem 2021. Jak słyszymy, premiera drugiej części była zaplanowana jeszcze na ten rok, ale została opóźniona w związku z sytuacją na świecie.

Metro w przeszłości miał kilkukrotnie rację, czasem się też mylił. Nie można więc traktować jego słów jako coś pewnego.

Premiera w pierwszym kwartale 2021?

Leaker podczas swojej transmisji na Twitchu wspomniał, że nowy gameplay i informacje o Overwatch 2 powinny zostać ujawnione podczas nadchodzącego BlizzConu. Tyle, że to wiadomo już od samego Blizzarda, który wprost wspominał, że więcej wiadomości należy się spodziewać przy okazji następnej imprezy.

Co ciekawe, Metro uważa, że beta OW2 pojawi się zaraz po BlizzConie, a premiera była planowana jeszcze na ten rok. Czy warto w to wierzyć? Leaker tak właściwie nie mówi niczego nowego. Deweloperzy informowali, że nowe informacje pojawią się na ich kolejnych targach, natomiast premiera zaraz po BlizzConie to już tylko domysły.

Oczywiście jest to jak najbardziej prawdopodobny scenariusz, który ma wiele sensu. Polega jednak na niepotwierdzonych informacjach i domysłach. Nadal także nie wiadomo, kiedy odbędzie się BlizzCon 2021. Blizzard dawał znać, że celuje w pierwszy kwartał roku, natomiast zaraz potem dodawał, że wszystko jest uzależnione od warunków, jakie będą panowały na świecie.