w

Overwatch 2: Przepychanka (Push) nowym trybem z przepychaniem robota

Overwatch 2, ale także Overwatch 1 otrzyma przy swojej premierze nowy tryb o nazwie Przepychanka.

Reklama

Overwatch 2 to nie tylko zupełnie odświeżenie graficzne, nowe mapy, czy nowi bohaterowie. To także nowy tryb gry, w polskiej wersji językowej nazwany Przepychanką.

Tryb jest bardzo ciekawy i jak się dowiedzieliśmy, będzie grany zarówno w szybkich meczach, na rankedach, jak i w Overwatch League.

Przepychanka nowym trybem w Overwatch

Przepychanka wprowadza nowy rodzaj zabawy, w którym gracze muszą przejmować kontrolę nad robotem, by ten przemieszczał się w stronę bazy przeciwnika.

W demie Overwatch 2 tryb zobaczyliśmy na nowej mapie o nazwie Toronto. Na pierwszy rzut oka wygląda to po prostu świetnie.

W Overwatch 2 pojawi się nowy typ symetrycznej mapy, Przepychanka. Drużyny walczą w nim o kontrolę nad robotem, znajdującym się w centralnym miejscu lokacji, a następnie przemieszczają go w kierunku bazy wroga. Każda z drużyn może w dowolnym momencie przejąć robota. Wygrywa ta drużyna, która eskortuje robota najbliżej bazy wroga.

Tryb o tyle ciekawy, że wprowadza zupełnie nową mechanikę i sposób gry. Skrótową rozgrywkę pokazującą najważniejsze aspekty meczu możecie zobaczyć poniżej.

Przepychanka na Toronto

Nie wiadomo póki co, jak tryb będzie wyglądał na innych mapach. Wiemy natomiast, że Toronto zostało stworzone głównie pod niego. Mapa została stworzona w taki sposób, by być lustrzanym odbiciem. Oznacza to tyle, że nikt nie jest premiowany już na starcie, a obie drużyny mają takie same szanse.

Układ mapy przedstawiamy poniżej.

Prezentuje się to bardzo obiecująco i po pierwszych meczach pokazanych w ramach dema (do zobaczenia na wielu kanałach zagranicznych Youtuberów) można dojść do wniosku, że będzie to naprawdę świetny dodatek.

Tryb pojawi się również w Overwatch 1, zachowując styl graficzny odpowiedni dla tej części gry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch