w

Overwatch oficjalnie umarł. Serwery przestały działać, a Blizzard szykuje się do uruchomienia dwójki

Pierwsza część Overwatcha nie działa i nie wróci już do żywych.


Można już spokojnie napisać, że Overwatch umarł. Nie będzie już możliwości powrotu do pierwszej części gry. Oczywiście jest to powiązane z premierą drugiej, natomiast w najprostszych słowach Overwatch 1 nie działa.

Overwatch 2 zostanie uruchomiony dzisiaj wieczorem. Jeżeli chcecie zagrać i macie taką możliwość, to warto pobrać sobie dodatkową zawartość wcześniej. Oczywiście cały progres związany ze skinami zostanie przeniesiony.

To koniec Overwatch 1

Tym samym kończy się pewien etap, bardzo ważny również dla absolutnych początków działalności Boopa. Overwatch był jednym z tytułów, które towarzyszyły nam od początku. Teraz przed Blizzardem ten najważniejszy test.

Czy Overwatch 2 będzie w stanie zainteresować ludzi? Czy huczne zapowiedzi się spełnią i w końcu – czy tryb PvE będzie takim hitem, jak wszyscy się spodziewają? Niestety na PvE trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, więc odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za jakiś czas.

Serwery Overwatch 2 zostaną uruchomione wieczorem, wstępnie około godziny 21:00, natomiast może się to jeszcze wszystko zmienić.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch