w

Ponad miesiąc od premiery gracze Overwatch 2 nadal nie mają swoich skinów

Od premiery Overwatch 2 minął już ponad miesiąc. Tymczasem gracze skarżą się na to, że nadal nie mają swoich wszystkich skinów.


Overwatch 2 miał spore problemy z premierą. Przypomnijmy, że Blizzard nadal utrzymuje, iż zmagał się z wieloma atakami DDOS, które wywołały wiele problemów, między innymi z przenoszeniem przedmiotów kosmetycznych z OW1 do OW2.

Wydawało się, że ponad miesiąc od premiery wszystko zostało już naprawione, natomiast jak pokazują gracze, wcale tak nie jest. Oczywiście najlepszym wyjściem jest pisanie do działu wsparcia, ale zdecydowanie nie powinno to w ten sposób wyglądać.

Dalej bez skinów

Jeden z graczy pokazuje, że mimo tego, iż miał kupione, a raczej zrealizowane kody na skiny, to na jego koncie są one w tym momencie dostępne tylko za dodatkową opłatą.

Ludzie w komentarzach słusznie piszą, by udać się do działu wsparcia. Co jednak ciekawe, inni gracze odpisują, że tak właśnie robili, a Blizzard ponoć poprosił o cierpliwość. Po miesiącu nadal te osoby nie mają swoich skórek.

Takich ludzi jest całkiem sporo, co widać po ilości podobnych komentarzy. Zdecydowanie jest to problem, którym Blizzard powinien się zająć i to możliwie jak najszybciej.

Jest to kolejny kamyczek do całego narzekania na to, jak obecnie funkcjonuje OW2 i samo studio. Oczywiście trudno tutaj mówić o tym, by był to jakiś problem, który uniemożliwia rozgrywkę, ale z pewnością może to irytować.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch