w

Poznaliśmy wygląd nowej skórki do Żniwiarza z Overwatch, która pojawi się na Rocznicę 2020

Blizzard zaprezentował wygląd drugiej skórki, tym razem do Żniwiarza.


Póki co wszystkie informacje się sprawdzają. Wczoraj zobaczyliśmy skórkę do Ashe, która zmieniła ją w czerwonego kapturka, a dzisiaj przyszedł czas na Żniwiarza.

Zgodnie z tym, co pojawiło się w opisie aktualizacji, skórka nosi nazwę “Masquerade Reaper” w swojej angielskiej, oryginalnej wersji.

Nowy skin do Żniwiarza

Bardzo możliwe, że Blizzard sugerował się tutaj propozycjami społeczności, bo skórka wygląda dość podobnie. Choć nie można na pewno powiedzieć, że identycznie.

Skin jest jednocześnie drugim z trzech legendarnych, jakie mają się pojawić w czasie Rocznicy 2020. Oprócz Ashe i Żniwiarza, do Overwatch zostanie wprowadzona “świetna” zdaniem Jeffa Kaplana Łaska – Dragoon Mercy.

To wszystko będzie do zdobycia od 19 maja, razem z trzema dodatkowymi skinami epickimi. Te będzie można zdobyć za sprawą specjalnych, cotygodniowych wyzwań. Trzy epickie skiny to:

  • Carbon Fiber Sigma
  • Fleur de Lis Widomaker
  • Masked Man McCree

Teraz pozostaje już tylko czekać na kolejne zwiastuny. Tym razem Blizzard postanowił ujawnić przedmioty kosmetyczne jeszcze przed startem wydarzenia, co części graczy zdecydowanie się nie podoba.