w

Prezentacja nowego skina do Cassidy z Overwatch. Pierwsza część komiksu już dostępna

Gracze Overwatch mogą już przeczytać pierwszą część komiksu o Cole Cassidy.


Dzisiaj w Overwatchu odbyła się aktualizacja, której głównym zadaniem była naprawa szeregu błędów. Nie wprowadzono w niej niczego niesamowitego. Ważniejszym wydarzeniem jest więc rozpoczęcie wyzwania i opublikowanie nowego komiksu.

Następne dni, a może i tygodnie (ze względu na komiksy) będą w Overwatchu przebiegać pod znakiem Cassidy. Przypomnijmy, że Blizzard zamierza opublikować w sumie pięć części komiksu.

Nowy skin do Cassidy

Blizzard skupił się obecnie typowo na przedmiotach kosmetycznych, które pełnią główną rolę w Overwatchu. Wydarzenia dopełniają wyzwania, w ramach których można zdobywać dodatkowe skórki.

Świętujcie premierę nowego komiksu ze świata Overwatch, „ŚWIEŻA KREW”, autorstwa Raya Fawkesa, dzięki wyzwaniu Cassidy’ego: Świeża krew! Do 23 listopada zdobywajcie ograniczone czasowo nagrody, w tym nową skórkę Burza piaskowa dla Cassidy’ego, wygrywając mecze i oglądając transmisje Overwatch na Twitchu.

Więcej o wyzwaniu Cassidy’ego: Świeża krew dowiecie się na stronie Overwatch.

W nowym wyzwaniu do zdobycia jest skin Cassidy, czyli dawnego McCree.

Blizzard zmienił nazwę McCree na Cassidy po wielu skandalach, deweloperzy próbują to w jakiś sposób wyjaśnić fabularnie i dlatego też pojawia się komiks o “szukaniu nowej ekipy”.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch