w

Prezentacja nowych skórek i przedmiotów kosmetycznych na Rocznicę 2020 w Overwatch

Zgodnie z harmonogramem Rocznicy, gracze mogą już pobierać nową aktualizację z przedmiotami kosmetycznymi i powracającymi trybami gry.


Rocznica jest wyjątkowym okresem w Overwatch. Wracają do gry wówczas wszystkie skórki i przedmioty kosmetyczne. Można też grać w sezonowe tryby gry, które dostępne są jedynie podczas konkretnych eventów.

Podczas tego wydarzenia można garnąć zupełnie nowe przedmioty kosmetyczne. Część z nich poznaliśmy już podczas zapowiedzi, inne są ujawniane są dopiero teraz.

Nowe przedmioty kosmetyczne

Już w momencie zapowiedzi było jasne, kto jest zdecydowanym wygranym, jeżeli chodzi o nowe skórki. Większość graczy była zachwycona skinem do Ashe, która zmienia ją w czerwonego kapturka. Gracze chwalili również skórkę do Burzyciela, czy Zenyatty. Niedosyt pozostawiły natomiast skiny Żniwiarza i Łaski.

Wyzwania ze skinami

Wydarzenie potrwa w sumie do 9 czerwca 2020. Blizzard jednak zazwyczaj przedłuża wydarzenia sezonowe o kilka, a czasem nawet kilkadziesiąt godzin. W przeszłości były przypadki, gdy jeszcze dwa dni po dacie zakończenia event pozostawał uruchomiony.