w

Przeciek z Overwatch pokazuje nową postać i drzewko umiejętności Smugi

Wygląda na to, że mamy następny przeciek z Overwatch 2.


Chwilę temu pisaliśmy, że gracze obalają kolejne przecieki z Overwatch. Tymczasem w internecie pojawiły się następne grafiki, opisywane jako ogromny przełom w Overwatch.

Widzimy tutaj tajemniczą postać, którą leaker przedstawia jako nową postać oraz drzewko umiejętności Smugi. Pamiętajcie, że to może być fake i nie należy wierzyć we wszystko, co widzimy w internecie.

Sojourn: Nowa postać w Overwatch

Według przecieku, tak wygląda nowa bohaterka, jaką zobaczymy w drugiej części Overwatch:

Nie ma o niej jednak większej ilości informacji. Wiemy natomiast z przeszłości Overwatch, że ta bohaterka to Sojourn i była wymieniana przez Blizzarda jako kandydatka do wkroczenia w świat gry, jako grywalna postać.

Być może jest w tym ziarno prawdy. Bohaterka ma jednak inną grafikę, niż to, co obecnie znamy z Overwatch. Wygląda, jak model w trakcie tworzenia. Możliwe, że Blizzard zmieni nieco szatę graficzną OW2, ale czy po to pracowali nad pierwotną kilka lat?

Drzewko umiejętności Smugi

Przeciek pokazał nam także drzewko umiejętności Smugi.

Jeżeli naprawdę mamy tutaj pokazane nowe mechaniki Overwatch, to należy tylko uznać, że naprawdę szykuje nam się kompletna rewolucja w tytule Blizzarda. Zgodnie z tym, co mamy tutaj pokazane, każda postać będzie mogła zdobywać poziomy.

Wraz z poziomami dostaniemy możliwość odblokowania kolejnych skilli. W tym przypadku Smuga ma aż 6 umiejętności, które może odblokować. Pierwszymi skillamima być możliwość przeładowania broni z każdym użyciem umiejętności. Drugim jest zadanie obrażeń powrotem każdemu, komu ostatnio zadaliśmy jakiegokolwiek obrażenia.

Umiejętności te wyglądają bardzo ciekawie. Zwiastują jednak bardzo dużo zmian balansu – jeżeli oczywiście są prawdziwe.

Tajemnicza grafika

Ostatnim elementem tego przecieku jest tajemnicza grafika, na której widzimy bohaterów Overwatch debatujących w… No właśnie, gdzie?

Grafiki postaci są zdecydowanie inne, niż to, co znamy z Overwatch. Bardziej plastyczne, wyraźniejsze. Możliwe, że wraz z Overwatch pojawi się zupełnie nowy styl graficzny.

Przypominamy jednak, że nie są to oficjalne grafiki. Nie zostało potwierdzone, że Overwatch 2 nadchodzi.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch