w

Skórka do Wieprza z Overwatch, by pomóc Australii. Blizzard zareaguje?

Activision Blizzard jako całość przekazała już pomoc w Australii w Call of Duty. Gracze Overwatch chcą jednak dołożyć swoją cegiełkę.


W pomoc płonącej Australii zaangażowało się wielu wydawców, także Activision Blizzard. Według graczy Overwatch bardzo dobrze zrobiłby wszystkim specjalny skin dla jednej z postaci, który wsparłby Australię.

Społeczność od razu zaczęła tworzyć różne propozycje, z których wybija się szczególnie jedna – strażak Wieprzu.

BLIZZARD W PRZESZŁOŚCI WYPUŚCIŁ SPECJALNĄ SKÓRKĘ, Z KTÓREJ DOCHÓD PRZEZNACZONO NA BADANIA

Skórka na pomoc Australii

Blizzard w przeszłości chętnie pomagał, więc i tym razem mógłby to zrobić. Stworzenie skina nie jest jednak takie proste, kiedyś developerzy ujawnili, że zajmuje to zazwyczaj kilka tygodni.

Armando Gonzalez-Dorta nie czeka i już teraz prezentuje swoją propozycję skina. Wygląda naprawdę fajnie i zdecydowanie byłby hitem.

Wieprzu został ubrany w strój strażacki, który nawet mu pasuje. Zamiast haka ma coś na wzór zmodyfikowanego węża gaśniczego. Z tyłu toporek i oczywiście maskę na głowie. Walka z pożarem odcisnęła także piętno na jego brzuchu.

Na ten moment nie ma żadnych informacji odnośnie ewentualnego skina w ramach akcji charytatywnej, natomiast widząc takie propozycje i ich przyjęcie przez społeczność można zakładać, że Blizzard może się dołączyć do pomocy.