w

Specjalne skórki do Overwatch w ramach akcji charytatywnej w Australii?

Gracze Overwatch po raz kolejny proszą Blizzarda o stworzenie specjalnej skórki do Overwatch, tym razem jednak w słusznej sprawie.


Australia przeżywa okropny okres, tej tragedii nie da się opisać słowami. Wszystko płonie i póki co nie zapowiada się na to, że miałoby być lepiej. Do walki z ogniem postanowili na swój sposób włączyć się gracze Overwatch. Proszą o skórki, z których pozyskane środki mogłyby pójść na walkę  z żywiołem.

Przypomnijmy, że Blizzard wcześniej pomagał w podobny sposób skórką do Łaski, gdzie

Skórki do Złomiarza i Wieprza, by pomagać

Użytkownik Reddita WippitGuud stworzył na Reddicie temat, który po prostu wybuchł popularnością. Pomysł zakłada stworzenie skórki strażaka dla Złomiarza i Wieprza, by wesprzeć pożary w Australii.

Hey Blizzard, any chance of whipping up a couple of firefighter skins for Junkrat and Roadhog to raise money for the Aussie wildfires? from Overwatch

Pomysł przyjął się niesamowicie dobrze, niestety na ten moment nie mamy żadnej informacji od Blizzarda. Nie można ocenić, na ile to prawdopodobne. Artyści Overwatch zapewne są gotowi, pytanie czy w normalnym cyklu studia są w stanie stworzyć teraz na szybko dwa skiny.

Przypomnijmy, że Blizzard przedmioty kosmetyczne robi kilka tygodni, zawsze zaznaczali, że zajmuje im to sporo czasu. Czy jest szansa na tryb przyspieszony? Na pewno, byłby to strzał w dziesiątkę i sami kupilibyśmy oba skiny bez względu na ich wygląd.

Jak skórki mogłyby wyglądać?

Wygląd skórek nie musiałby być niesamowicie skomplikowany. Blizzard wcześniej wydał strażackiego skina do Mei i wyglądał naprawdę dobrze.

Skórki do Złomiarza i Wieprza mogłyby być utrzymane w podobnym tonie, gdzie główną rolę gra kolor, a nie modele.