w ,

Streamera Overwatch poniosło. Rage skończył się wyłączeniem transmisji przez uszkodzony sprzęt

Jeden ze streamerów Overwatch po prostu nie wytrzymał.


Każdy gracz Overwatch na pewno chociaż raz się zdenerwował. Najczęściej zdarza się to podczas grania rankedów, które w OW są bardzo specyficzne. Wiele czynników, na które nie ma się większego wpływu, potrafią dać w kość tak bardzo, że duża część graczy w ogóle nie dotyka trybu rywalizacji.

Przykładem tego, jak bardzo można się zdenerwować, jest streamer „snuffles”, który podczas gry zepsuł sobie sprzęt – nie wiadomo dokładnie co, ale słychać, że coś w tle się ewidentnie uszkodziło.

Rage w Overwatch

Dogrywka skończyła się przegraną drużyny streamera, a tego poniosły emocje. Zresztą, wystarczy zobaczyć, co tu się stało (polecamy nieco ściszyć telefon lub słuchawki):

Stream zakończył się po kilku minutach. Na pewno uszkodziło się samo biurko. „snuffles” na swoim Twitterze wstawił bowiem zdjęcia tego, jak udało mu się je „naprawić”.

Overwatch po latach nadal potrafi wywoływać skrajne emocje. Z jednej strony mamy nadchodzące ogłoszenia odnośnie Overwatch 2, które napawają optymizmem, z drugiej strony rankedy nadal są dla wielu osób bardzo stresujące.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch