Świetna odpowiedź na toksycznego gracza od dziewczyny z Tourettem!

Overwatch

Reklama

Nie łatwo jest żyć jako ktoś „inny”. Wie o tym doskonale Anita, popularna streamerka Overwatcha, która cierpi na zespół Touretta.

Reklama


Tourette Syndrome to choroba wywołująca u posiadacza mimowolne odruchy i odgłosy zwane tikami. W przypadku Anity bardzo popularnym tikiem jest „gwizd”.

Nie spodobało się to jednak jednemu z teammatów, który zaczął wyzywać streamerkę. Na nic zdały się tłumaczenia o chorobie, toksyczny gracz nie ustępował w wyzwiskach.

Anita wciąż słyszała seksistowskie uwagi na swój temat. Jaka była jej odpowiedź?

Reklama

Anita odegrała perfekcyjnie wygwizdaną „Troll Song”!

Pomimo przegranego meczu, reszta drużyny jak i widzowie na Twitchu bawili się świetnie. To nie pierwszy raz gdy Anita pokazuje widzom jak radzić sobie z toksycznymi graczami.

Jej popularność nie wywodzi się jedynie z samego faktu choroby. Anita podbiła serca użytkowników swoją osobowością i mądrymi radami. Anicie nie zawsze jest łatwo, ale wiedząc, że jej tiki powodują u ludzi pozytywny uśmiech streamerka chce się dzielić pozytywną energią.

Po samej grze Anita powiedziała zdanie “when people troll, you don’t always have to resort to toxicity in order to deal with it.” Co oznacza „Kiedy ludzie trollują nie zawsze uciekaj się do toksyczności by sobie z tym poradzić”.

A wy? Oglądanie Anite? Co sądzicie o zaistniałej sytuacji? Czy Anita zrobiła dobrze obracając toksyczność w tego rodzaju trolla?

 

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej