w

To już ostatnia wiadomość o blokadzie 2-2-2 do momentu jej oficjalnego wydania!

Reklama

Temat blokady 2-2-2 pojawia się co kilka dni.

Reklama

W Overwatch od kilku miesięcy grzmi plotka o wprowadzaniu blokady kompozycji 2-2-2 w meczach profesjonalnych, a potem w normalnych. Wszystko, by przeciwstawić się mecie Goats, która według wielu osób psuje rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Plotki, ploteczki

Co jakiś czas różne źródła podają, że od przyszłego tygodnia, przyszłego etapu Overwatch League, kolejnego meczu, do Overwatch zostanie wprowadzona blokada 2-2-2.

Na ten moment żadna ta informacja się nie potwierdziła. Gdy wydawało się, że wiadomości są z wiarygodnego źródła, zaraz były dementowane z innego.

W tym momencie naprawdę trudno rozeznać się, jeżeli chodzi o ewentualną datę wprowadzenia blokady i w ogóle możliwość jej pojawienia się.

WEDŁUG OSTATNICH INFORMACJI, BLOKADA 2-2-2 MA ZOSTAĆ WPROWADZONA W 4 ETAPIE OWL

Ostatnie informacje

Z ostatnich informacji wynika, że Blizzard poinformował drużyny o chęci wprowadzenia 2-2-2 na start 4 etapu Overwatch League. Zawodnicy mają mieć 6 tygodni, by przygotować się do do kompletnej zmiany sposobu gry. Nowe oblicze produkcji Blizzarda mamy zobaczyć pod koniec lipca.

W związku z tym, że informacji na ten temat jest mnóstwo, często są one niespójne, niewiarygodne, decydujemy się przestać pisać o 2-2-2 i o plotkach z tym związanych. Następna wiadomość pojawi się w przypadku oficjalnego potwierdzenia, lub faktycznego wprowadzenia tej funkcji do gry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch