w

Tryb Śnieżkowa Ofensywa Mei przejdzie ważną zmianę. Będzie można łapać śnieżki

Jednym z trybów, jakie wejdą dzisiaj do Overwatch będzie Śnieżkowa Ofensywa Mei.


Dzisiaj do Overwatch wejdzie Zimowa Kraina Czarów. Coroczny, zimowy event, który wprowadzi nas w klimat Świąt. Kilka godzin temu opublikowano już zwiastun z nowymi przedmiotami kosmetycznymi.

Wprawni gracze z pewnością zauważyli w nim także sporą nowość dla jednego z trybów.

Zmiana w Śnieżkowej Ofensywie Mei

Tryb jest bardzo prosty, polega na zbieraniu śniegu i robieniu z niego śnieżek. Naszym celem jest wyeliminowanie przeciwników za pomocą śnieżnych kulek.

“W tej Rozróbie Miotacz Endotermiczny Mei został przebudowany w wyrzutnię pojedynczych, supersilnych śnieżek. Zlikwidowanie wroga wymaga tylko jednego trafienia, jednak spudłowanie może mieć poważne skutki. Gdy skończy się ci amunicja, musisz znaleźć zaspę śniegu, żeby przeładować broń. Kiedy bitwa rozpęta się na dobre, możesz użyć superzdolności Mei, która zamieni jej miotacz w automatyczną wyrzutnię śnieżek umożliwiającą ciągły ostrzał uciekających w panice wrogów.”

W tym roku wygląda na to, że będziemy mieli w tym trybie sporą zmianę. Na zwiastunie zobaczyliśmy, jak Mei łapie lecącą w nią śnieżkę. Prawdopodobnie gracze będą mogli kontrować rzut przeciwnika, o ile zrobią to w odpowiednim momencie.

W przeszłości wiele osób narzekało na przewidywalność Śnieżkowej Ofensywy i nudę. Blizzard postanowił coś z tym zrobić i stąd nowa mechanika.