w

Umiejętności Sojourn. Postaci, która zostanie wprowadzona do Overwatch 2

Nie ma żadnych wątpliwości, że Sojourn zostanie wprowadzona do drugiej części Overwatch. Jakie będzie miała umiejętności?


BlizzConline pokazał wiele ciekawych informacji, tak samo o PvE, jak i o PvP. Gracze mieli okazje poznać nowe mapy, czy przyjrzeć się lepiej nadchodzącym zmianom. Jedną z ciekawszych nowości na pewno jest Sojurn.

Podczas prezentacji pojawiała się kilkukrotnie. Można było więc podejrzeć, jakie dokładnie ma umiejętności.

Sojourn – Umiejętności

Trzeba jednak pamiętać, że może się to różnić od ostatecznej wersji postaci. Nadal mimo ujawnieniu ogromnej ilości informacji, nie podano daty premiery OW2, nawet tej przybliżonej. Są jednak inne wiadomości, jak chociażby ta o skillach Sojourn.

Podstawowy atak

Sojourn korzysta z broni, która ma w sumie 40 pocisków. Wydaje się mieć większą szybkostrzelność, niż Żołnierz-76, ale z pociskami typu projectile.. Z pierwszych nagrań widać, że raczej nie ma tutaj dużego opadania obrażeń wraz z odległością. Broń najlepiej ma się sprawdzać na bliskim i średnim dystansie.

Broń ma specjalną umiejętność. Im więcej obrażeń zadaje ze swojego podstawowego ataku, tym więcej zada z tego alternatywnego. Wszystko przez to, że strzały go ładują. Pod celownikiem znajduje się specjalny licznik pokazujący poziom naładowania.

ŁADOWANIE STRZELANIEM W BARIERY

Atak alternatywy (Rail Gun)

Postać wypuszcza pojedynczy ładunek, lecący w przeciwnika. Coś, jak odepchnięcie Lucio. Nie zużywa pocisków, na chwilę zatrzymuje strzelanie z ataku podstawowego. Broń można ładować od 0 do 100. Natomiast przy wartości “0”, nie da się z niej skorzystać. Przy umiejętności specjalnej jest to lepiej pokazane.

Umiejętność pod “E”

Tutaj jest mała zagadka, bo do końca nie wiadomo, co to będzie. Na pewno Blizzard pokazał ikonkę.

Istnieje duża szansa, że chodzi tutaj o wyskok, pokazany przy okazji jednej z cutscenek. Informacja ta jest jednak obecnie niepotwierdzona. Niby ikonka w jakiś sposób nawiązuje do wykonywania backflipa, ale może to być również coś zupełnie innego.

Umiejętność specjalna

Ultimate wzmacnia ataki ze strzału alternatywnego sprawiając, że gracze nie muszą martwić się o ich ładowanie. Czas trwania pozostaje zagadką, gdyż Blizzard nie pokazał całego fragmentu, a jedynie kilkusekundowy urywek. Można jednak na nim zobaczyć dokładne działanie.

Postać oczywiście nie pojawi się w podstawowej części Overwatch, a dopiero w drugiej. Do tego czasu może się coś jeszcze w niej zmienić, natomiast pełny zestaw wygląda tak naprawdę na gotowy.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch