w

W Overwatch pojawi się kolejny członek klanu Shimada? Na to wskazuje Jeff Kaplan

Klan Shimada to niesamowicie ciekawy wątek i wygląda na to, że w przyszłości zostanie rozwinięty.


O klanie Shimada wiemy całkiem dużo, natomiast jest to jeden z wątków, który został opowiedziany do pewnego momentu i ucięty. Wiele osób czeka na jego rozwinięcie i jak wskazują słowa Jeffa Kaplana, w końcu mogą się tego doczekać.

W wywiadzie z Jeffem Kaplanem pojawił się smaczek, który może wskazywać nie tylko na rozwinięcie wątku, ale także na ujawnienie kolejnego członka klanu.

Nowy członek klanu Shimada

Jeff Kaplan udzielił niedawno wywiadu, w którym pojawia się ogromna ilość mniejszych informacji. Umieściliśmy to wszystko w jednym miejscu, natomiast zdecydowanie większą uwagą cieszą się pojedyncze posty.

Stąd tym razem o klanie, który może się doczekać przedstawienia kolejnej osoby. Dziennikarz GameInformer zapytał Jeffa o to, czy któryś z członków rodziny Hanzo i Genjiego rozważał kiedyś posiadanie broni.

Bardziej od tego, czy używali broni czy nie, zastanowiłbym się kim są inni członkowie tej rodziny.

Jeff Kaplan często daje takie małe podpowiedzi i oczywiście, mogą one być traktowane jako zapowiedzi. Nie jest to pewniak, natomiast mina Jeffa sugeruje, że faktycznie coś jest na rzeczy.

Na rozwiązanie tej sprawy trochę poczekamy. Nowy bohater nie pojawił się tuż po BlizzConie, czyli Blizzard w pewien sposób zerwał ze swoją tradycją. Teraz kompletnie nie wiadomo, czego się spodziewać.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch