w

Zapowiedź bohatera w Overwatch pokazuje jego umiejętność? Co obecnie wiadomo?

Wczoraj w mediach społecznościowych Overwatch pojawiła się bardzo dziwna wiadomość.


Wczoraj na Twitterze Overwatch został umieszczony pewien wpis. Jego treść sugerowała, że czeka nas kolejna dawka wiadomości od twórców.

Tymczasem “Developer Update” został przerwany, a Jeff Kaplan wciągnięty do… No właśnie, gdzie?

Nowa zapowiedź postaci

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego bohatera. Wczorajszy wpis nie może być przypadkiem. Gracze spekulują, że zobaczyliśmy wczoraj jedną z nowych umiejętności 31 postaci.

Chodzi oczywiście o kulę, która wciągnęła Jeffa. Obecnie najpopularniejsze teorie mówią o tym, że kula ma związek z podróżami czasie. Ma działać na zasadzie przenoszenia zaatakowanego gracza kilka sekund w tył. Oczywiście jest to wielce niepotwierdzone i stoi na równi z umiejętnościami w stylu przyciągania wszystkich naboi do jednej postaci.

Coś takiego było między innymi w Titanfall.

O ile nie wiadomo jeszcze, jak będzie działać skill, o tyle wszyscy są zgodni, że kula będzie głównym elementem.

Naukowiec?

Druga część zapowiedzi to oczywiście przeróżne wzory. Na forach, reddicie, czy Youtube zaczęły się spekulacje i rozszyfrowywanie wzorów. Blizzard jednak pokazuje w ostatnich miesiącach, że nie skupiają się zbytnio na małych szczegółach. Stąd najsensowniej przyjąć teorię o tym, że bohater będzie związany z nauką i muzyką.

Za kilka dni powinna się pojawić kolejna zapowiedź, a może nawet już dziś wieczorem? Blizzard ostatnio jest niesamowicie nieprzewidywalny.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch