w

Do PUBG trafia skórka, z której zyski zostaną przeznaczone na walkę z pożarami w Australii

Reklama

PUBG nie zapomniało o Australii, do gry została dodana nowa skórka, z której zyski zostaną przekazane na pomoc w walce z pożarami.

Reklama

Jak wielu z was wie, Australia została pochłonięta przez pożary szalejące na całym kontynencie od września. Chociaż straż pożarna w Nowej Południowej Walii ogłosiła, że sytuacja jest teraz pod kontrolą, wpływ pożarów na mieszkańców Australii i dziką przyrodę jest bezprecedensowy. Szacuje się, że w wyniku pożarów zginęły 33 osoby i przeszło 1 miliard zwierząt, a wielu innych zostało rannych lub zaginęło.

Do PUBG trafia teraz skórka do patelni, która kosztuje 2.99 USD, czyli nieco ponad 11 złotych. Wszystkie zyski zostaną przekazane właśnie na walkę z pożarami.

  • PC: Od środy 19 lutego do środy 18 marca: 2,99 USD
  • Konsole: Od czwartku 27 lutego do czwartku 26 marca: 300 G-Coin

Na pomoc nigdy nie jest za późno. Do PUBG trafiła aktualizacja 6.2, która dość mocno zmienia samą rozgrywkę. Głównie przez nowy tryb gry, który nie jest już Battle Royale, a walkami dwóch, ośmioosobowych drużyn.

Video

Gry, które wywodzą się z Battle Royale zaczynają dostrzegać, że temat powoli się wyczerpuje. W związku z tym nawet w Fortnite ostatnio można było grać w tryb Znajdź i Zniszcz, znany z Call of Duty, czy Counter Strike’a. Gracze postanowili nawet przenieść Dust 2 z CS:GO prosto do Fortnite.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z PUBG