w

Nadchodzi nowa strzelanka sci-fun od twórców PUBG? Czy to „PUBG 2”? Wszystko, co wiadomo

Reklama

Twórcy PUBG chcą stworzyć nową strzelankę science fiction? Wskazują na to oferty pracy.

Reklama

Twórcy PlayerUnknown’s Battlegrounds poszukują nowych pracowników, co wskazują oczywiście najnowsze oferty pracy ze strony studia. Można z nich wywnioskować, że nadchodzącym projektem deweloperów będzie strzelanka osadzona w świecie science fiction.

PUBG osiągnęło ogromny sukces, natomiast sama produkcja nie boryka się z bardziej znaczącymi problemami, dlatego zapewne programiści postanowili wystartować z kolejnym projektem.

Co wiadomo na temat nowej gry od twórców PUBG?

Nowa produkcja w chwili obecnej nazywa się „Project: Vertical”. Ma być ona „otwartym światem, strzelanką i grą akcji z gatunku science fiction”, co brzmi naprawdę interesująco. Całkiem możliwe, że gra będzie zachwycać między innymi swoją wybitną grafiką, ponieważ tytuł ma zostać stworzony przy użyciu silnika Unreal Engine 4.

Niektórzy spekulują nawet, że nowa produkcja ma być w rzeczywistości kontynuacją PUBG, natomiast sam tytuł nie będzie już dłużej rozwijany przez deweloperów. Tak czy inaczej, trudno powiedzieć ile w tym prawdy, gdyż w chwili obecnej wszystkie informacje opierają się o drobne przecieki i oferty pracy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z PUBG