w

Co oznacza ten symbol dwóch sześcianów w Rocket League? Tylko złe odpowiedzi

Zastanawialiście się kiedyś co oznacza symbol dwóch sześcianów obok siebie?


Jeden z użytkowników Reddita o nicku “HierophantBeanOg”, próbując znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytania, dodał post w którym zapytał społeczności co oznacza ten symbol wyświetlający się czasem podczas meczu.

r/RocketLeague - What does this symbol mean?

Jest to oczywiście znak mówiący nam, że tracimy pakiety. W skrócie oznacza to, że obiekt, który widzimy w danym miejscu w określonym momencie na mapie może być już zupełnie gdzie indziej (taki brat bliźniak wszystkim dobrze znanych lagów). Spowodowane jest to najczęściej wadliwym routerem, słabym sygnałem Wi-Fi, czy błędem ze strony serwera. Okazuje się jednak, że wyjaśnienie nie jest tak oczywiste jak mogłoby się wydawać. Na jakie odpowiedzi wpadali gracze?

Dwie całujące się skrzynki?

Psyonix Ted, specjalista ds. komunikacji miał trochę inne rozwiązanie problemu.

Okazało się, że nie jest on jedynym, który ​popisał się kreatywnością w danym wątku. Użytkownik o pseudonimie xCudz doszukał się pozytywu w raczej negatywnym dla graczy symbolu.

Oznacza, że myślisz nieszablonowo (tłumacząc dosłownie – myślisz poza pudełkiem). Rób dalej to, co robisz, bądź sobą.

​Niestety, pojawiały się też sugestie, które mogą zaboleć bardziej niż to, co symbol faktycznie oznacza.

Twój Towarzysz Kostka znalazł sobie wymyślonego przyjaciela i już cię więcej nie potrzebuje. 🙁

​Czy warto przejmować się widokiem takiego znaku podczas gry? Zdecydowanie tak, szczególnie, jeżeli pojawia się on bardzo często. Nie powinien on jednak sprawić, że wasz przyjaciel nagle przepadnie i przestanie się do was odzywać. Chyba, że przegracie przez to mecz o awans. Wtedy należy zacząć się bać.

DołączObserwuj
Więcej z Rocket League