w

Nowa eksplozja po golu w Rocket League posiada nowy, unikalny efekt, który robi wrażenie

Nowy Rocket Pass ma wiele ciekawych przedmiotów do zgarnięcia, a ten wyróżnia się w wyjątkowy sposób.


Nowy sezon wprowadzony 2 dni temu do Rocket League dodaje, między innymi, nową zawartość kosmetyczną. Poza nowym samochodem – Nexusem, możemy znaleźć koła, ozdoby, anteny, banery i wiele innych.

Jedna z nagród wyróżnia się spośród reszty, na co uwagę zwrócił jeden z użytkowników Reddita Finnemania. Okazuje się, że po zdobyciu gola, eksplozja odwraca grawitację.

Kosmiczna eksplozja w Rocket League

Gracz, dodając post, skupił swoją uwagę na nowej eksplozji o nazwie Cosmosis. Wydawać by się mogło, że nie jest ona zbyt interesująca patrząc na jej art.

Black Cosmosis

Psyonix jednak nie dodaje przedmiotów do Rocket Passa odblokowywanych na poziomie 69 bez powodu. By go zdobyć trzeba się bardzo napracować, ale efekt jest warty poświęcenia:

Różne warianty tej eksplozji skupiają się głównie na zmianie kolorów obramowania areny, które często nie komponują się dobrze z fioletem który jest w tle. Ciekawie jednak prezentuje się chociażby wariant karmazynowy, co możemy zobaczyć dzięki stronie Rocket League Insider.

Co na temat nowego przedmiotu kosmetycznego mówi społeczność? Ta wydaje się jednogłośna. Można to wywnioskować chociażby po komentarzu użytkownika Finch2090, który stwierdza, że “To najlepsza eksplozja z Rocket Passa od dawna.

Jak ją zdobyć? Zadanie sprowadza się do tego samego co zawsze, należy wykonywać zadania i zbierać punkty doświadczenia, żeby wbić odpowiedni poziom Rocket Passa (w tym przypadku 69-ty). Warto jednak zaznaczyć, że nagroda nie jest za darmo, a konto premium, które należy wykupić żeby go zdobyć kosztuje 1000 kredytów (1100 kredytów za 38,61 zł). Czy warto? Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu.

DołączObserwuj
Więcej z Rocket League