w

50 złotych za jedną pozycję w polskim McDonald’s przekroczone

50,30zł trzeba zapłacić za jedną pozycję. Ceny niższe już raczej nie będą. Pora się chyba do tego przyzwyczaić.


Są pozycje w McDonald’s, które ciągle stają się tylko droższe. Tak jest w tym przypadku. Rok do roku widać naprawdę spore podwyżki. Jeżeli weźmiemy pod uwagę dodatkowe opłaty stron trzecich, to okazuje się, że za jedną pozycję trzeba w McDonald’s zapłacić już ponad 50 złotych.

To moment, gdy przekraczamy już pewną granicę, która kilka lat temu wydawała się absurdalna. Nie mówimy tutaj bowiem o niczym niesamowitym.

50 złotych za…

Na Pyszne w tym momencie 50 złotych trzeba zapłacić za Chicken Box. Faktycznie, znajdziemy tam sporo rzeczy, ale nadal to 50 ziko. Niedawno, czyli w lipcu 2023 płaciło się za to 45 złotych. Teraz nastąpił spory skok.

McDonald’s robi się naprawdę drogi, jeżeli chcemy zamawiać chociażby przez Pyszne. Chicken Box bezpośrednio w aplikacji McDonald’s kosztuje o wiele mniej, bo 41.90zł. To już oferta, którą da się przełknąć.

Te 50 złotych wydaje się być naprawdę mocno naciągnięte przez Pyszne. Pytanie, jak to się tam może opłacać. No chyba, że ktoś ma kody zniżkowe. Wtedy okej, pewnie wychodzi porównywalnie.

DołączObserwuj
Więcej z Różne