Biedronka wprowadziła przycisk, który mocno ułatwia życie

Różne

Reklama

Pewnie kojarzycie te wszystkie informacje o „ukrytych przyciskach”, które nigdy nie są ukryte. Tu jest podobnie.


Biedronka, ale nie tylko ona, ma problem z tymi kasami samoobsługowymi. Chodzi tu o moment, kiedy trzeba potwierdzić wiek, ewentualnie po prostu skorzystać z pomocy, a akurat nikogo nie ma. Wieczne czekanie niesamowicie wówczas irytuje.

Biedra postanowiła coś z tym zrobić. Jeżeli nie rozglądacie się zbytnio po kasach, to pewnie nie wiedzieliście, że jest opcja przyspieszenia procesu weryfikacji. Sklep ma do tego swój przycisk, który często znajduje się na początku kas.

Reklama

Mała rzecz, a usprawnia zakupy

Reklama

Jeżeli macie problemy z weryfikacją wieku albo czymkolwiek innym, to zawsze można skorzystać z tego przycisku. Nie wszystkie Biedronki to mają, ale coraz więcej sklepów to wprowadza. W teorii chodzi o konkretny rodzaj artykułów, ale obsługa i tak przychodzi i nie ma problemu z tym, że ktoś używa tego w innych celach.

Fakt, nie wszędzie to jest. Trzeba szukać w tych nowszych Biedronkach, ewentualnie gdzieś na początku kas.

Video

Mała rzecz, ale naprawdę potrafi skrócić czas oczekiwania na podejście kogoś do kas. W różnych Biedronkach są ponoć różne napisy, ale funkcja ta sama. W Biedronce słychać dźwięk, który daje znać obsłudze, że coś się dzieje na kasach samoobsługowych.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej