w

Lidl wie, że zaraz Dzień Kobiet. 1+1 gratis, które pomoże facetom

Za chwilę Dzień Kobiet. Lidl dobrze o tym wie, dlatego przygotował dobrą promocję, pozwalającą zaoszczędzić kilkanaście złotych.


Można się spodziewać, że masa sklepów zrobi przeceny stricte pod Dzień Kobiet. Niektóre sieci będą w ten sposób wypychać towar, który im zalega, inne po prostu zrobią to tylko dlatego, że jest to dla nich opłacalne w ten, czy w inny sposób.

Lidl od nowego tygodnia dorzucił kilka promek, które pewnie będą się cieszyć popularnością. Standardowo jest przecenione mleko 3+3 gratis. To tylko w poniedziałek:

Ser, tu 44% taniej przy zakupie trzech sztuk:

Reszta to mniejsze rzeczy, o których nawet szkota wspominać.

Lidl pod Dzień Kobiet

Reklama

Ta główna promocja to 1+3 Rafello. Wiadomo, że nie wszystkim będzie pasować, ale da się na tym urwać te kilkanaście złotych. Inne sklepy też będą zapewne kombinować, ale pewnie bardziej z kwiatami i tego typu produktami.

Dzień Kobiet jest 8, natomiast promka w Lidlu obowiązuje dwa dni wcześniej. Lidl niestety nie podał tutaj ceny, ale to są okolice tych 14-15 złotych od sztuki. Czyli 15 ziko zostaje w kieszeni. Oczywiście lepiej wybrać się z rana, bo potem na 100% będzie problem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne