w

Najlepszy sposób na to, aby uniknąć niezręcznych rozmów z kierowcą Ubera

Pewnie każdy choć raz podczas podróży Uberem miał tak, że chciał uniknąć rozmów z kierowcą. Jest na to świetny sposób.


Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto choć raz nie jechał Uberem zmęczony na tyle, że zwyczajnie nie chciało się z nikim rozmawiać i jedynie, o czym się marzyło, to powrót do domu. A kierowca próbuje zagadywać.

Wielu kierowców zwyczajnie decyduje się na taką pracę, aby móc poznać nowych ludzi i z nimi porozmawiać. Oczywiście są też i tacy, którzy odwożą Was w zupełnej ciszy, ale czasami kierowcy potrafią być aż zbyt natrętni.

Jak uniknąć niezręcznych rozmów w Uberze?

Taki sposób bardzo może przydać się osobom, które np. wracają późno wieczorem do domu z imprezy ze znajomymi. Jeśli nie macie wtedy ochoty rozmawiać z kierowcą lub po prostu nie chcecie, aby Was zaczepiał (są też i tacy, zwłaszcza jeśli pasażerem jest kobieta), wystarczy, że będziecie udawać rozmowę w innym języku, wymyślając różne słowa.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@w.ahmi/video/7280148011412475142

Można się wtedy oczywiście śmiać do woli, bo kierowca i tak Was kompletnie nie rozumie i myśli, że pewnie opowiadacie sobie żarty. Nawet jeśli wracacie zupełnie sami, to równie dobrze można do kogoś wtedy przedzwonić lub udawać, że się to robi i mówić w nieznanym bliżej języku. Ponoć za każdym razem działa.

DołączObserwuj
Więcej z Różne