w

Najnowszy Xiaomi Smart Band 8 w promocji za 150 złotych. Gdzie kupić?

Jeśli lubicie nosić na swoim nadgarstku tego typu sportowe opaski, to warto się zainteresować.


Smart Bandy od Xiaomi, czyli inteligentne opaski sportowe, cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Szczególnie jeśli chodzi o ceny, które są całkiem niskie jak na tego typu urządzenia.

Jeśli akurat zastanawiacie się nad zakupem tego typu zegarka lub zwyczajnie chcecie wymienić swoją starszą wersję, to na oficjalnej stronie Xiaomi można teraz kupić najnowszą wersję Smart Banda w promocyjnej cenie.

Xiaomi Smart Band 8 za 154 złote

Aktualnie na oficjalnej stronie Xiaomi trwa fajna promocja na opaski sportowe najnowszej generacji, czyli Xiaomi Smart Band 8. Regularna cena zegarka wynosi 199 złotych, natomiast na stronie przeceniony został na 179 zł.

Można jednak zgarnąć zegarek jeszcze taniej w cenie 154 zł. Sprawa jest prosta. Na stronie Mi trwa aktualnie dodatkowa promocja dla nowych użytkowników – przy zakupach za minimum 299 złotych dostajecie kupon na -50 złotych.

Wystarczy więc zakupić zegarek dla siebie i np. dla kogoś z rodziny. Powinna Wam wyskoczyć cena 358 złotych, a z dodatkowym kuponem 308 złotych. Z tego wychodzi, że jeden zegarek wychodzi zaledwie 154 złote.

https://www.mi.com/pl/product/xiaomi-smart-band-8/?skupanel=1

To naprawdę bardzo dobra cena, jeśli chodzi o zegarek Xiaomi nowej generacji. Zawsze można umówić się z kimś z rodziny lub przyjaciół, kupić 2 zegarki i cieszyć się dużo niższą ceną. Warto wspomnieć, że obecnie Smart Band 6 i 7 chodzą w bardzo podobnych cenach – po około 160 złotych.

DołączObserwuj
Więcej z Różne