Pewnie nawet nie wiedziałeś, że możesz to robić w wiadomościach na iPhone

Różne

Reklama

Wiele osób nawet o tym nie wiedziało, a Apple wprowadziło to w najnowszej aktualizacji systemu.


Jeśli macie iPhone’a, szczególnie takiego, który jest jeszcze wspierany aktualizacjami, to możecie sobie to wypróbować. Apple wprowadziło to bowiem w ostatniej aktualizacji iOS 14.

Oczywiście jest to bardziej ciekawostka, ale można zaskoczyć tym znajomych. Zwłaszcza jeśli oni również mają uaktualnionego iPhone’a.

Sztuczka z emoji

Reklama

Nie jest to oczywiście żadne odkrycie roku, choć jak można wyczytać w opisie filmu, dla autorki już zdecydowanie. Ale nie jest to zbyt przydatna funkcja – ot zwykła ciekawostka, którą można pokazać znajomym i chwilę się nią pobawić z nudów.

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@kat_chojnacka/video/7361105286725160225

Tylko czy to serio działa? Tak, o ile posiadacie iPhone’a, który ma zainstalowaną najnowszą aktualizację. Oczywiście autorka filmiku o tym nie powiedziała, ale chodzi tylko o te telefony i tylko o iOS 17.

Chociaż wiele osób pisze, że choć ma uaktualnionego iPhone’a, to dalej im to nie działa. Być może dlatego, że to działa jedynie na iMessage z osobami, które również mają najnowsze aktualizacje. Jest trochę znaków zapytania, bo to stosunkowo nowa opcja, ale wiadomo, że to bardziej taka ciekawostka, o której zaraz wszyscy zapomną.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej