Rower z przeceną -50%. Wychodzi mniej niż 1000 złotych

Różne

Reklama

Jeden z rowerów miejskich został przeceniony o 50%. Szybko znika, bo faktycznie za tę cenę ciężko kupić coś sensowniejszego.


Wszyscy, którzy choć trochę orientują się w rowerach, zapewne kojarzą Centrum Rowerowe. To właśnie ten sklep przecenił jeden z rowerów miejskich o 50%. Cena katalogowa to 2899 zł, natomiast po wszystkich przecenach wychodzi 1000 złotych bez grosza.

Okazja spoko i nic dziwnego, że ludzie chętnie kupują. Rower jest bardzo podstawowy, ale do sprawnego przemieszczania się w zupełności wystarczy.

Rower poniżej 100 złotych

Reklama

Rower ma sztywny widelec, co powoli staje się normą. Amortyzatory w jeździe typowo miejskiej powoli przestają się tak mocno przydawać, sporo kosztują, ich serwis również. Dodatkowo bez nich rower jest znacznie lżejszy.

Reklama

Jasne, że wiele osób kompletnie nie widzi możliwości jazdy bez amortyzacji, ale można zawsze założyć ją pod siodełko.

Koła są w jednym standardzie, czyli 28 cali. Rozmiar ramy natomiast można dobrać. Zaczyna się od 19,5 i idzie do 23.5. Przynajmniej takie w tym momencie są dostępne. Aby wyszukać rower, trzeba wejść na stronę centrumrowerowe.pl i wpisać „Felt Verza Speed 50”.

Do jazdy po drogach asfaltowych jak najbardziej się nadaje. W las już może niekoniecznie. Hamulce to standardowy v-brake i chyba lepiej niż te słabej jakości tarcze. Przełożeń jest aż za dużo.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej