w

Słuchawki Xiaomi edycja Harry Potter w o wiele niższej cenie

Zdecydowanie coś dla zaciętych fanów Harry’ego Pottera. Słuchawki Xiaomi trafiły na promocję.


Słuchawki raczej mają mocne podzielone opinie. Jedni twierdzą, że za te pieniądze lepiej kupić coś innego i lepszego. Drudzy piszą, że rzeczywiście są warte swojej ceny i nie różnią się niczym od innych modeli tej firmy.

Xiaomi w ostatnich latach jednak nie cieszy się już taką popularnością jak kiedyś. Natomiast produkty tej firmy nadal można uznać za całkiem dobre, jak na tę półkę cenową.

Xiaomi Buds Harry Potter

Reklama

Fani Harry’ego Pottera mają to do siebie, że uwielbiają kolekcjonować różne gadżety tej serii. A słuchawki to zdecydowanie coś, co spodobałoby się miłośnikom tego uniwersum. Teraz można je dostać w naprawdę dobrej cenie.

Aktualnie są one na promocji o 55 złotych tańsze. Można wpisać do tego dodatkowy kod, aby jeszcze bardziej obniżyć tę cenę o kolejne kilkanaście złotych. Kod:

PLCD03

Sęk w tym, że jest to Aliexpress, więc trzeba będzie chwilę poczekać, aż zamówienie dotrze. Słuchawki mają jednak przy tej okazji bardzo dobre opinie, a sprzedawca ma pełno pozytywnych recenzji.

Cena rzeczywiście warta zastanowienia, jeśli akurat Was te słuchawki zaciekawiły, bo na innych stronach wahają się one zazwyczaj od tych 200 do 250 złotych.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne